welcome to my page...

kopírovat můžete ale jen se zdrojem plsiiiky!!!

Červen 2009

29.6.2009

29. června 2009 v 18:01 | betulle |  diary
pondělí 29.6.2009
 • nálada dne-supeeeer
 • kaamoshi-love you!
 • kluci-mno jedno rande bylo xD
 • rodiče-good
 • moe kecy-někdo věří v teorii, že sme z opice (xD), někdo že první lidé byli adam a eva. ty dvě teorie se ale nevylučujou! podle mě je to tak i tak-adam a eva byli opice :-D
 • písnička dne-HSM2- you are the music in me
 • klip dne-paramore-misery business
tak je tady pondělí... zítra vysvědčení a frrrrrrr na soustřeďko! vííízo... asi budu mít dvě dvojky. jenom škoda, že dneska nemůžu jít k majkynce =( dneska ty skery muví xD ty byly docela dobrý. ach joo=( bude se mi moc stejskat ty dva měsíce jak je neuvidím=( po broukovi, milackovi a taky po majkynce a po monishce a taky po verce=(. a taky po klucích... takový haldy s nima na výletech a vůbec :-D. jupiii o prázdninách uvidim pepcu=) už se na ní těšim. jinak dneska sem byla venku... zbytek tu sem nebudu psát, je to moc důvěrný! jesli chcete vědět tak napište do komentů, ale myslim že to stejně nikoho nezajímá xD tak proč to sem dávat, že jj? obrázek dole:


New dess=)

27. června 2009 v 22:13 | betulle
Ahojte lidi, tak mám nowej dess! Pls okomentujte ho a prawdiwě!

Nová SB♥!

27. června 2009 v 20:55 | betulle
Ahojte lidi, tak mám 2 nowá esbéčka!

1) SB: přezdívka-marťas
blogiiisek-tadyyk
2) SB: přezdívka-Lilian McCartny
blogiiisek-tadyyk

Oběma moc děkuju za spřátelení!!!Hlaaasek prosssim=)))!!!

23. června 2009 v 20:50 | betulle
mno ahojky takze uz zacala soutěž tadyyk na tom blogu 1. kolo SON COLORKU!!! tak vaas moooc plosiiim o hlaasek!!! =) diiiky moc předem =)
tak se mejte fajn a ete jednou dekuju!

0.1-18.6.2009

18. června 2009 v 18:50 | betulle |  diary
cauky, když sem tady na tomhle blogu začínala, nechtěla sem psaaat deniiik, ale rozmyslela sem si to! je tu nowaaa rubrika-diary. nebudu do nii psaaat každej den, ani každej tejden, ale prostě kdy se mi bude chtiit. tak první díl:

čtvrtek 18.6.2009
 • nálada dne-de to
 • kaamoshi-supeer
 • kluci-nic
 • rodiče-de to
 • moe kecy-...(žaadnyy:-o)
 • písnička dne-barbie girl, si jiii musim furt zpiiivat =)
 • klip dne-2pac feat. Elton John-Ghetto Gospel
konečně čtvrtek!!! známky sou už uzavřený, na zejtra žádný úkoly. můžu bejt na compu jak dlouho budu chtít=) mno ale dneska sem ještě psala písemku z francouzštiny a dozvim se až zejtra co sem z ní dostala a co teda budu mít vízu=( a taky z češtiny! hmm sem na to zvědavá, doufaam že to dopadne dobře a že se mamka nenaštve xD.tu druhou piisemku sme psali jeste s mooonou, viitkem a brumiikem a psali sme jii ve fyzice, gde praave béčko mělo matiku(!) xD. jinak v ponděliii sme byly na raftech uuplne supeeer, sme se vykoupali xD. v úterý sme s holkama vybírali náš společnej prstýnek =) a dneska sme si ho koupili jupiiiiiiii!!! z některejch testů na facebooku fag nemůžuxD. třeba sem si dělala test "jak moc si děvka" a vyšlo mi že už trochu začínam bejt xD, mno tag dobryy. v sobotu už zase jedu na hory =( ale teď už nn s mojii retro emo kamoshkou xD, ale s repre 8-), hmm moc se tam netěšim a nawííc zmeškaam ten nejlepší tejden ve škole! ach joooooooo.

tak jaa lidi už musiim, papaaa :-*

cawky lidi xD

18. června 2009 v 16:53 | betulle |  moje avatarky
mno tag už sem z5 z ledovce a sem celaa vygebenaa xD, dlouho nebyl žádnej článek, co???
už to du naprawit. nenapadlo me nic lepciho nez zase colorfullka ke komentovani =)
tag tady ji mate: komentujte, komentujte, komentujte!

moje colorfulky (1)

5. června 2009 v 21:31 | betulle |  moje avatarky
mno mohla som bejt ete na compu tak sem vybarvila ještě pár colorek=) výsledek:

Scene girls

5. června 2009 v 18:08 | betulle

nejsem tu=(

5. června 2009 v 13:28 | betulle
ahojiiik, mno takže už podle názvu asiiik vite co se děje... odjíždim na ledovec a tam neni net=(. takže nebudu psát články atd.a pro moje SB: nebudu psát komentíky na váš blog... plominte ale je to tak. specielne hanelce se omlovam kera ma blogiiisek tadyyyk, pac ta uz si me jednou vymazala kvuli tomu ze sem byla na ledovci a nechodila som na jejiii blog.... takze to radsi riiikam predem... fag plomin=(
pro majne esbenka:♥♥♥

Scene girls - o co jde?

4. června 2009 v 18:14 | betulle

malé krátké stručné informace ted o SCENE GIRLS... co si o nich myslíte vy???(zdroj tadyyyk)

1.Scene girl mají poměrne často crazy hair,nahoře natupírované pro největší objem a dole krásně vyžehlené.Barvy vlasů jsou různé nejčastěji Blond,Hnědá a černá vyzdobené různými sponkamy a barevnými prameny. Hlavně být originální!!!!
2.Oblečení mají scene velmi ulítlé :) Různé duhy,mráčky,hvězdičky,Hello Kitty,vlastní Crazy motiv..zkrátka fantazie meze nekladou ale o5 platí heslo Být Originál!
3.Scene poslouchají vlastně všechno nečastěji Hardcore nebo Crunk.
4.Scene Girls mají velmi výrazny make-up,různě protáhnuté linky,barevné stíny,ale hlavně obrovské umělé řasy!!!! Platí samozřejmě ovšem Být Originální....
5.Mluva a chování je takové no sebevědomé xD Uživají hlavně slova Btw,wtf,grrr,cool,rawr atd atd......

SCENE GIRLS NENI EMO!!!

Hello Kitty v ruce a mašle ve vlasech přidá na originalitě!


    
 
   
 
     
 
             
    


EMO

4. června 2009 v 17:52 | betulle

Emo - o co jde?

4. června 2009 v 17:33 | betulle

takové malé stručné představení emo stylu (okopčila som tady)

Historie stylu


Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.
Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.
"Emo" styl je také často spojován se sebepoškozováním a sebevraždami, které jsou častým tématem písní od "emo" interpretů a také příspěvků na blozích a diskusních serverech navštěvovaných lidmi hlásícími se k tomuto stylu.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.
Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.
Když začala velká vydavateství zařazovat skupiny jako "emo", postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance, The Used, Hawthorne Heights nebo Taking Back Sunday, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči, i když ti už mají s prapůvodním emem jen málo společného.

Moda a kultura ema

Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání (tvrdý styl a jemný styl). První vychází z "indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.
Druhý populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, blond, růžovou nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na oči, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují. Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.
Přestože "emo" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" zhusta jen proto, že se jejich styl oblékání shoduje s významem slangového výrazu.
Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.

Kde hledat emo lidi?

26.prosinec 2007 - by Nightmare
Člověk je sice tvor společenský, ale emo ne! Tedy občas je ale dobře zajít do společnosti a ukázat se. Tady máš pár tipů na místa, kde se lidé vyznávající emo styl nejčastěji zdržují:
 • obchody s hudebninami - jj hudba, to je to co emaře zajímá, ovšem málokdy si tu něco koupí, mají přece internet!
 • v obchodních galeriích, na ulicích - většinou je poznáš podle nápaditého oblečení a pohazování hlavou, aby si spravili vlasy padající do čela
 • knihovny - emo lidičky bývají často intelektuálové a rádi (a často) čtou různé manga komiksy a sledují anime
 • za počítačem - servery typu MySpace.com nebo VampireFreaks.com jsou plné emařů, stačí si najít jen toho nejvhodnějšího!
 • na koncertě - koncerty jsou samozřejmě skvělým místem k potkání emařů

EMO girls a SCENE GIRLS

4. června 2009 v 17:24 | betulle
tákže na začátek.. takovej mixiik fotek emo a scene girls:

tak tyhle fotky sem stahla tadyyk. jaa osobně emonejsem, ale líbí se mi jak se oblíkaj a tak... a scene girls se oblikaj takypekne=) rozhodně nejsem antiemo. naopak antiemaci me fag nekdy s_ _ _u xD!!!! a co vy? ste EMO nebo scene girls? nebo antiemo? hlasujte dole v anketce!!!


tyhle další fotky scene girls sem okopcila tady

scene.jpg scene image by ravestgirls
http://i226.photobucket.com/albums/dd124/pinkkandy/scene%20girls/dsh.jpg

a tyhle emo zaseDocela krute...

4. června 2009 v 16:52 | betulle
Zkopíruj si celý článek hned teď a oběhej rychle všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili. Petice
tady


Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!
Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.

Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.
( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.


Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

Kopírujte prosím a podepisujte petici!

colorfullky-stars♥

3. června 2009 v 20:56 | betulle


colorfullky-Lady GAGA

3. června 2009 v 20:45 | betulle
Tak sem si trošičku pohrála s obrázkama lady gagy=) doufám, že se vám to líbí.

vaše colorfullky_THEFIRST_

2. června 2009 v 17:58 | betulle |  avatarky(nejsou z mojí výroby)
první várka vašich colorfullek je tady! jedine v tyyhle rubrice nejsou colorfullky z mojii vyroby, ale jiný. všechny jinyy nez z tyhle rubriky sem vyrobila ja, jaa a jenom ja, na začátek vašich díl takovej (podle me mooooc peknejxD) miiiiiiiiixxxxxxxiiiiiiik:

tak tuhle collorfulku sem nasla tadyyk:zijeme-jen-jednou.blog.cz a moooooooc se mi liibila=)
a tyhle zase tadyyk:my-collorfulky.blog.cz taky peknee co?
mno takze a tyhle kolorky zase tady:collorfulky.blog.cz , podle me na ten blog uz ta holka(nebo kluk) nechodiii, ale ma tam hrozne mooc peknejch kolorekm, uz podle nazvu je vam jasny co na tom blogu bude xD
tuhle tadyyyk